Klor

Yüksek aktif klor içerikli, stabilizatörlü dezenfeksiyon ürünüdür. %56 Toz Granül Klor – 10kg – 18kg – 50kg, % 90 Toz GranüI Klor – 10kg – 25kg – 50kg, %90 Tablet Klor – 10kg seçenekleriyle.. Daha fazla bilgi, size özel teklifler ve kampanyalar için bizlere hemen ulaşın..

pH DÜŞÜRÜCÜ

Suyun Ph değerini düşürmek için çabuk çözünen toz veya sıvı kimyasaldır. 10kg ve 25kg – Ph(-) Düşürücü seçenekleriyle.. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümler sizler için Üçgen Çevre Tasarımda.. Daha fazla bilgi, size özel teklif ve kampanyalar için bize ulaşın..

Yosun Önleyici

Suda berraklığı sağlayan ve yosunlaşmayı önleyen kimyasaldır. Sıvı Yosun Önleyici – 10 lt ve 20 lt seçenekleriyle.. Daha fazla bilgi, size özel teklifler ve kampanyalar için bizlere hemen ulaşın.. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümler sizler için Üçgen Çevre Tasarımda..

Sıvı Çöktürücü

Filtrasyon ile tutulamayan partiküllerin topaklanmasını sağlayarak çöktüren sıvı bir malzemedir. Sıvı Çöktürücü- 10 lt ve Sıvı Çöktürücü – 20 lt seçenekleriyle.. Daha fazla bilgi, size özel teklifler ve kampanyalar için bizlere hemen ulaşın..

Parlatıcı

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümler sizler için Üçgen Çevre Tasarımda.. Yüzeydeki sertlik iyonlarını (demir,bakır,mangan vs.) bağlayarak bertaraf eder havuz suyuna parlak bir görünüm sağlar. Parlatıcı- Berraklaştırıcı- 10 lt ve 20 lt seçenekleriyle..

Yıkama Asidi

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümler sizler için Üçgen Çevre Tasarımda.. Fayanslardaki kireci söker, havuz içi ve etrafını yıkamak için kullanılır. Havuz Yıkama Asidi- 25 lt seçeneğiyle.. Daha fazla bilgi, size özel kampanyalar için bizlere hemen ulaşın..

Sıvı Klor

%15 sodyum hipochlorid içeren hızlı çözülebilen stabilizatörsüz sıvı kimyasaldır. Sıvı Klor- 25 lt seçeneğiyle.. Daha fazla bilgi, size özel teklifler ve kampanyalar için bizlere hemen ulaşın..

Sıvı pH

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümler sizler için Üçgen Çevre Tasarımda.. Suyun Ph değerini düşürmek için kullanılır. Hidrochlorik veya sülfirik asit çözeltisi sıvı üründür. Sıvı pH- 25 lt seçeneğiyle..