KURUMSAL

1986 yılında Halit İbrahim BALIKÇI şahıs işletmesiyle sektörlere giriş yapmış olup daha sonra şirketleşerek ÜÇGEN ÇEVRE Tasarımı Havuz, Kimya, İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. kurarak faaliyetlerine aile şirketi olarak devam etmektedir. İlk olarak deri işleme, deri kimyasalları, sanayi&temizlik kimyasallarının tedarik ve imalatı  ile başlayıp çağın gerekliliklerini göz önünde bulundurarak havuz&arıtma, içme suyu kimyasallarını da bünyesine katmıştır. Daha sonra talepler doğrultusunda havuz ekipmanları, park&bahçe ürünleri, kent ekipmanları ve inşaatı da bünyesine eklemiştir.

Şirketimiz sektördeki gelişmeleri ve talepleri yakından takip eden profesyonel firma yönetimi, güçlü idari ve bilgi birikimi ile bölgede sektörün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır. 2005 yılından bugüne Hatay bölgesinde ve çevre illerde havuz projeleri ve çevre dizayn projelerini hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde yürütmekteyiz.

‘En kaliteliyi en uyguna sunmak’ mantığıyla hareket ederek üstlendiği işleri zamanında ve kalite düzeylerinin üzerinde tamamlamak, esnek bir şekilde yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmak için çabalamaktayız.

Üçgen Çevre Tasarımı ailesi olarak piyasada kendini kanıtlamış, profesyonel satış ve satış sonrası ekibi ve siz değerli müşterilerimiz ile birlikte daha da büyümeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

 

EKİBİMİZ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI: HALİT İBRAHİM BALIKÇI

YÖNETİM KURULU ÜYESİ / İNŞAAT MÜHENDİSİ : DURMUŞ ATACAN BALIKÇI

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSİ-İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ UZMANI : HATİCE TOPRAK BALIKÇI

MUHASEBE SORUMLUSU : NİHAL NADAR

MONTAJ VE KURULUM EKİBİ